מדבירים ומנקים: איך מנקים את הבית אחרי הדברה?

אין ספק שהחשש שלכם מפני הדברה בבית הוא מוצדק, בטח ובטח כשמדובר בבית עם תינוק שזוחל או ילדים קטנים. אז לפני שאתם ממהרים לרוץ ולשטוף את חומרי ההדברה, אנחנו רוצים לעשות לכם קצת סדר בבלגן.

למה חשוב לנקות את הבית אחרי ההדברה ואיך חברת ניקיון תבצע את העבודה? כל התשובות.

ניקיון לאחר הדברה – החשיבות

כל הדברה שתעשו בבית, גם היא נחשבת להדברה ירוקה שלא מזיקה לסביבה, מכילה חומרים רעילים ששבני המשפחה שלכם יכולים לבוא איתם במגע. במידה ויש לכם בבית תינוק שזוחל, כמובן שמדובר בסכנה גדולה יותר.

תפקידה של חברת הניקיון הוא לנקות באופן יסודי את הרצפה, על מנת שחומרי ההדברה הרעילים לא יוכלו לסכן אתכם. החוכמה הגדולה פה היא למעשה לנקות את הבית בצורה כזו שגם יספק מענה לצורכי הניקיון, אך גם שחומרי ההדברה ימשיכו לעשות את העבודה כמו שצריך.

הזמנת חברת ניקיון אחרי הדברה

אז אם אתם מתלבטים האם להזמין חברת ניקיון מקצועית או לנקות את הבית בעצמכם, הגעתם למקום הנכון. באופן כללי, זה בסדר גמור לנקות את הבית באופן עצמאי או אפילו להיעזר בחברת עוזרות בית, אך בכל הקשור לניקיון לאחר הדברה לא היינו לוקחים את הסיכון.

מעבר לעובדה שהזמן שלכם שווה כסף, אתם רוצים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ולהיות רגועים שאתם ובני המשפחה שלכם יכולים לחזור הביתה ללא חשש.

חשוב לציין – בתום ההדברה, כל מדביר מקצועי ישאיר לכם עלון מידע המפרט כנגד איזה מזיק הוא ביצע את ההדברה ובאילו חומרים הוא השתמש. במידה והוא לא עשה כן, זה הזמן לפנות אליו ולדרוש ממנו לשלוח לכם את העלון הזה.

שמרו את העלון הזה והציגו אותו בפני חברת הניקיון, על מנת שזו תדע כיצד להתמודד עם סוג חומר הרעיל שבו השתמש המדביר.

כך מנקים את הבית אחרי הדברה

ראשית נציין שאת חברת הניקיון מומלץ להזמין כשבוע לאחר ההדברה, אחרת יש סיכוי שהאפקטיביות של ההדברה תיפגע. לכן, מומלץ מאד להתייעץ עם המדביר כיצד לפעול בשבוע הזה והאם אתם יכולים לשהות בבית כרגיל.

חברת ניקיון מקצועית תנקה את הבית בצורה כזו שגם תסיר את החומרים הרעילים מהרצפה שלכם, אך בד בבד גם לא תפגע באפקטיביות של ההדברה עצמה.

לכן, עליה להשתמש בחומרי ניקוי מתאימים ואיכותיים, תוך שימוש בציוד מגן מתאים. בתום העבודה, השתדלו לאוורר את הבית לכמה שעות ורק לאחר מכן היכנסו אליו.

ציינו בפני חברת ניקיון דירות כנגד איזה מזיק בוצעה ההדברה ובאיזה תאריך עשו אותה. חברת ניקיון מקצועית שיש לה ניסיון בתחום תדע להתמודד עם חומרי הדברה מכל סוג שהוא ולהנחות אתכם איך ומתי כדאי לבצע את הניקיון.

 

חברת הדברה מקצועית

חברות הדברה נשכרות על ידי בעלי נכסים כדי לחסל מזיקים מבתים, בתי ספר, מבנים מסחריים ונכסים אחרים. טיפולי ההדברה הנפוצים ביותר כוללים שימוש בחומרי הדברה,

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

חברת הדברה מקצועית

חברות הדברה נשכרות על ידי בעלי נכסים כדי לחסל מזיקים מבתים, בתי ספר, מבנים מסחריים ונכסים אחרים. טיפולי ההדברה הנפוצים ביותר כוללים שימוש בחומרי הדברה,

ניקוי שטיחים

טיפים לניקוי שטיחים וריפודים

שטיחים וספות הם חלק מהחיים שלנו. הם ממלאים תפקיד עיצובי בבית וגם משרתים אותנו ברמת היום יום שלנו. אך מטבע הדברים אלו אובייקטים שצוברים לכלוך.