דברים שחשוב לדעת על ניקיון דירה חדשה

אין זה משנה אם אתם נכנסים לדירה חדשה מקבלן או לדירה שקניתם מיד שנייה – אתם בוודאי רוצים להיכנס אל הבית החדש שלכם בהרגשה טובה, כשהוא ערוך ומוכן לקראתכם. יחד עם זאת, המציאות לרוב רחוקה מהציפיות ובדירות יש מפגעי לכלוך ואף מפגעי תברואה שיצערו אתכם, יפגמו באיכות החיים, וישאירו זיכרונות לא ממש נעימים מהכניסה לבית. לכן ישנה חשיבות גדולה לביצוע ניקיון דירה חדשה, כפי שיתואר להלן.

ניקיון דירה חדשה

מה בכלל נותן לי ניקיון דירה חדשה?

לכאורה, אם זה חדש לא צריך לנקות. בפועל, ניקיון דירה חדשה הוא שירות נחוץ ביותר. בואו ניקח למשל דירה שקניתם מקבלן בה איש לא חי לפניכם ולכאורה הכל חדיש, תקין ונוצץ. אולם כאשר תגיעו אל הדירה תבחינו מייד בסימני הבנייה שבוצעה במקום – פה ושם יהיו סימני צבע על המרצפות וכלי הסניטריה, שאריות של טיח יבש, הרבה אבק שנוצר עקב עבודות קבלני המשנה, ועוד הרשימה ארוכה. ברור, אם כן, שיש לבצע כאן ניקיון יסודי, שהרבה פעמים הוא מעבר ליכולתם של אנשים פרטיים.

ומה עם דירה מיד שנייה?

כאן ניקיון דירה חדשה יכול להיות אפילו יותר נחוץ. אפילו בהנחה שבדירה לא בוצע שיפוץ לפני שעברתם אליה, קחו בחשבון שהיו כאן דיירים שונים ומשונים לאורך השנים. לא לכולם הייתה אותה רמת ההיגיינה שלכם, וגם מי שמקפיד מאוד יתקשה לשמור על רמת ניקיון מושלמת. לדוגמא, אם תסתכלו על חדר האמבטיה, על ארונות המטבח, על כלי הסניטריה ואפילו על הקירות, לא תתקשו לזהות כתמי עובש, המהווים פגם אסתטי ואף עלולים להוות מפגע תברואתי. וזאת רק דוגמא אחת מיני רבות אחרות.
ראו גם: איך מנקים ספה?

ספות בד

מי מבצע ניקיון דירה חדשה?

אוקי, אז עכשיו כשהבנתם כי ניקיון דירה חדשה הוא באמת שירות נחוץ ונדרש, בואו נראה מי יעשה אותו. ראשית, יש אנשים הסבורים כי הם יכולים לעשות זאת בעצמם, ובאמת – מי שמוכן להתגייס למשימה יצליח בסופו של דבר. יחד עם זאת, על מנת לבצע את המשימה בהצלחה עליכם לבצע סקירה מקיפה ולהכיר את המקומות הבעייתיים, להכיר את החומרים ההולמים שיבצעו טיהור אמיתי ושלם אך מבלי לפגוע ברכיבים השונים, וכמובן גם לפנות את הזמן לפרויקט ולהיות נכונים לעבודות ניקיון מאומצות.

מצד שני, ניתן כמובן לבצע ניקיון לדירה חדשה על חברה המתמחה בכך. חברה כזו מחזיקה בניסיון ובידע רב, בכלים ובחומרים המאפשרים לסיים את העבודה במהירות, ביעילות ובתוצאות לא פחות ממושלמות. אנשי המקצוע מכירים היטב את הנקודות היותר בעייתיות בדירות חדשות, ובין היתר יעברו על המראות, הרצפות, הכלים הסניטריים, ארונות מטבח, אמבטיה ושירותים, דלתות, חלונות, פנלים ועוד.

ולבסוף, חשוב לזכור שישנם חלקים בדירה שלא ניתן לנקותם היטב באופן עצמאי, גם עם כל הרצון, המוטיבציה והכוונות הטובות. לדוגמא, פוליש לרצפה הוא מעבר ליכולתם של אנשים פרטיים, ורק חברה מקצועית ורצינית המתמחה בתחום יכולה להציע שירות כזה.

ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים
בלוג

מה חשוב לדעת על תהליך ניקוי יבש לשטיחים?

שטיחים, בדומה לפריטי תכולה אחרים המצויים בכל סביבת מגורים, נדרשים לתחזוקה שוטפת הכוללת בין היתר ניקיון יבש אחת לתקופה. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על תהליך ניקוי יבש לשטיחים. 

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

ניקוי שטיחים
בלוג

מה חשוב לדעת על תהליך ניקוי יבש לשטיחים?

שטיחים, בדומה לפריטי תכולה אחרים המצויים בכל סביבת מגורים, נדרשים לתחזוקה שוטפת הכוללת בין היתר ניקיון יבש אחת לתקופה. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על תהליך ניקוי יבש לשטיחים.