טיפים לניקיון ספות מבד

אם יש מקום בבית בו אנו מבלים מספר רב משעות היום שלנו זה ללא ספק הסלון. אנו יושבים לצפות בו טלוויזיה, נחים שם ופעמים רבות גם אוכלים. הספות תופסות את עיקר החלל של הסלון והן מוסיפות רבות לקו העיצובי שלו. אין ספק כי בחירת ספה נכונה גורמת לנו להנאה מרובה אך זאת כל עוד היא חדשה ונקייה. לצערנו השימוש הרב בספות עלול לגרום להן לצבור לכלוך רב תוך זמן קצר. אמנם ניתן לנסות ולתחזק את הבלון לגמרי לבדנו אך במרבית הפעמים אנו מגלים כי זה לא עוזר ואנו נדרשים לחפש אחר פעולות איכותיות יותר.

איך תשמרו על סלון נקי?

אם גם אתם מבקשים לשמור על הסלון שלכם נקי ונעים למראה הגעתם אל המקום הנכון. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם:

  • אל תדחו למחר- דאגו תמיד לנקות את הסלון ברגע בו אתם מגלים כתם חדש. במידה ותדאגו לנקות בו ברגע גדלים סיכויי ההצלחה שלכם כיוון שככל שנשאר כתם על בד הסלון לפרק זמן ארוך יותר כך קשה יותר לנקות אותו.
  • אל תשפשפו- כלל הזהב הוא ללא ספק צורת הניקיון שלנו. לרוב אנו טועים לחשוב כי שפשוף הכתם יעלים אותו אך בפועל שפשוף הוא הדבר האחרון אותו כדאי לעשות כיוון שהוא עלול להחדיר את הכתם עמוק יותר אל סיבי הבד.
  • שגרת ניקיון- הקפידו על שגרת ניקיון קבועה אחת לתקופה מסוימת ואל תחכו עד אשר הלכלוך יהפוך לבלתי נסבל.
  • מים וסבון- כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי ניקיון לכל סוגי הסלונים. אל תתפתו לרכוש מוצרים שאינכם מכירים. מים וסבון הם ללא ספק חומרי הניקיון הטובים ביותר.

ניקיון ספות מקצועי

אם למרות שדאגתם לשגרת ניקיון קבועה הסלון שלכם עדיין אינו במיטבו אין מנוס מלבקש את עזרתה של חברה מקצועית. כיום ישנן חברות ניקיון רבות בשוק אשר בעזרת שיטת עבודה ייחודית אשר מבוססת על קיטור יחזירו את הסלון שלכם שנים אחורה ויעזרו לכם להיזכר מה היה המראה שלוו ביום שקניתם אותו. בעזרת לחץ של קיטור מוזרק חומר ניקוי אל הסלון שלכם אשר מפורר את הלכלוך ומוציא אותו החוצה. לאחר מכן בעזרת המכונה נשית שאיבה של כל הסלון מה שמותיר אותו מבריק ומצוחצח.

סלון נקי- איכות חיים חדשה

ניקיון ספות יכולה להיות לעיתים פעולה מסובכת ולא משנה מהם הצעדים בהם ננקוט לא נצליח להחזיר לספות שלנו את המראה המבריק והנקי שלהן. על מנת להצליח לשמור על ניקיון הספות שלנו מומלץ כמובן לשמור על שגרת ניקיון קבועה ולא מסובכת מידי אך במקרה הצורך אין זאת בושה לפנות לחברה העוסקת בתחום. בעזרת ניקיון מקצועי תוכלו לקבל ספות חדשות תוך פרק זמן קצר מידי ובעלות נמוכה מאוד שללא ספק מתאימה לכל כיס.

ניקוי שטיחים
בלוג

מה חשוב לדעת על תהליך ניקוי יבש לשטיחים?

שטיחים, בדומה לפריטי תכולה אחרים המצויים בכל סביבת מגורים, נדרשים לתחזוקה שוטפת הכוללת בין היתר ניקיון יבש אחת לתקופה. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על תהליך ניקוי יבש לשטיחים. 

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

ניקוי שטיחים
בלוג

מה חשוב לדעת על תהליך ניקוי יבש לשטיחים?

שטיחים, בדומה לפריטי תכולה אחרים המצויים בכל סביבת מגורים, נדרשים לתחזוקה שוטפת הכוללת בין היתר ניקיון יבש אחת לתקופה. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על תהליך ניקוי יבש לשטיחים.