ניקיון בית חדש באופן יסודי, רציני ומקצועי

בשעה טובה אתם נכנסים לבית חדש, עם כל ההתרגשות, הגשמת החלומות והשמחה הקשורים בפתיחת הדף החדש בחיים. בוודאי תרצו גם שהדף יהיה נקי ולבן אחרי שעבר עבודות בנייה ושיפוץ, או אחרי שיצאו ממנו הדיירים הקודמים. בדיוק למען מטרה זו נועד שירות ניקיון בית חדש שמציעה חברה המתמחה בתחום.

איור ספה ושטיח

לא כל הזהב – נוצץ!

סביר להניח שקניית הבית החדש הייתה מלווה בתהליך ארוך: בחנתם את אזור המגורים ואת השכנים, את מוסדות החינוך ומרכזי הקניות בסביבה, דיברתם על קבלנים ושמאים, התמקחתם על המחיר, בחרתם את המפרט המתאים להעדפות ולתקציב, וכן הלאה. אז את פיסת הזהב שלכם הצלחתם לתפור, אבל האם היא גם נוצצת? מה יקרה ואיך תרגישו כאשר תיכנסו לבית עם לכלוכי צבע, כתמי עובש על הקירות, אבק שהצטבר בפינות וכן הלאה? בשביל לחסוך מראש את עוגמת הנפש, מציעים לכם שירות מקצועי של ניקיון בית חדש.

מי מציע ניקיון בית חדש?

ניקיון בית חדש מוצע על ידי חברות שזוהי התמחותן. יחד עם זאת, החברות נבדלות זו מזו במספר פרמטרים חשובים ולכן יש לבצע תחילה בדיקה. ראשית, ודאו שהחברה מספקת שירותי ניקיון באזור המגורים שלכם, ושתהיה פנויה לבצע את העבודות בתאריך המתאים לכם, בלי עיכובים מיותרים. שנית, ודאו שמדובר בחברה ותיקה, רצינית ואמינה, בעלת מוניטין והמלצות מהאינטרנט, מרשתות חברתיות, מלקוחות עבר שעימם תדברו וכן הלאה.

בנוסף, יש לבדוק שהחברה אכן מתמחה בתחום ניקיון הבתים, ולא בתחומים דומים אך נבדלים כמו ניקיון מרכזי קניות, משרדים, מפעלים וכדומה. ודאו שהחברה מחזיקה את הכלים והציוד ההולם, לרבות מכונת פוליש לרצפות, ואם יש צרכים מיוחדים בדקו שהחברה יכולה לתת להם מענה. למשל, אם יש ספות מלוכלכות חשוב לבדוק שהחברה מתמחה גם בתחום זה.
ראו גם: איך לנקות ספה מבד?

אבל מה זה אומר – ניקיון בית חדש?

ניקיון בית חדש אומר שבסיום העבודות תוכלו להיכנס, שמחים ונרגשים, אל בית שכל פינותיו נוקו וחוטאו ברמה גבוהה ביותר – בלי פשרות. לדוגמא, אם אתם נכנסים לבית שקניתם מיד שנייה, הרי שאחת הנקודות היותר בעייתיות היא חדר השירותים והאמבטיה. במקרה כזה, הטיפול יכלול בין היתר הסרת כתמי שומן מהאריחים אשר מקורם בתכשירי קוסמטיקה, רחצה וסבונים למיניהם. הוא גם יכלול הסרה של אבנית הנצברת על זכוכיות שונות בחדר האמבטיה – החל במראות, דרך חלונות ועד למקלחונים ודלתות.

דוגמא נוספת היא הרצפות בבתים חדשים, בין אם הם מקבלן או מיד שנייה. בכל הבתים הנקודה הבעייתית היא חריצים שבין המרצפות, בהם נוטים להצטבר אבק, לכלוך, שומנים, חיידקים וכיוצא הזאת. את הניקיון המושלם מבצעת בקלות וביעילות מכונת פוליש, שיודעת לטפל הן בחריצים שבין האריחים, הן בחרירים של המרצפות עצמן, והן בלכלוכים מכל הסוגים שהצטברו על גביהן ובתוכן.

ניקוי ספות בד ב{HEBROW}

חברת הדברה מקצועית

חברות הדברה נשכרות על ידי בעלי נכסים כדי לחסל מזיקים מבתים, בתי ספר, מבנים מסחריים ונכסים אחרים. טיפולי ההדברה הנפוצים ביותר כוללים שימוש בחומרי הדברה,

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

חברת הדברה מקצועית

חברות הדברה נשכרות על ידי בעלי נכסים כדי לחסל מזיקים מבתים, בתי ספר, מבנים מסחריים ונכסים אחרים. טיפולי ההדברה הנפוצים ביותר כוללים שימוש בחומרי הדברה,

ניקוי שטיחים

טיפים לניקוי שטיחים וריפודים

שטיחים וספות הם חלק מהחיים שלנו. הם ממלאים תפקיד עיצובי בבית וגם משרתים אותנו ברמת היום יום שלנו. אך מטבע הדברים אלו אובייקטים שצוברים לכלוך.