ניקוי שטיחים ותחזוקת הבית: איך עושים זאת נכון?

בואו ללמוד איך לשמור על ניקיון השטיחים ועל בריאות ותחזוקת הבית באופן הטוב ביותר, תוך מינימום השקעת זמן ומאמצים על התהליך מצידכם.

כחלק מתהליך תחזוקת הבית, חשוב שננקה את השטיחים שלנו, כי הם צוברים המון לכלוך ואבק כל הזמן, וחוץ מזה שזה פשוט לא יפה ולא נעים מבחינה אסתטית, זה גם עשוי להוביל לבעיות בנשימה של בני הבית. ובשל סיבות אלו, חשוב להקפיד על ניקוי שטיחים יסודי ומקצועי, ולהתמיד בכך. לשם כך, תוכלו לנקות את השטיח בעצמכם, או להזמין שירותי ניקוי שטיחים עד הבית מבית קרפט קלין – חברת ניקוי השטיחים המובילה בארץ.

טיפים לניקוי שטיחים ביתי

רוצים לדעת איך לנקות את השטיחים בעצמכם? הנה 3 טיפים שיעזרו לכם בניקוי השטיחים באופן עצמאי:
1. טפלו בכתמים בצורה מיידית, כדי לא לאפשר למקור הכתם להיספג עמוק אל תוך סיבי הבד של השטיח. זה יאפשר לכם לצמצם את הנזקים במקרה של כתמים שנוצרו על השטחים.
2. תשאבו אבק לעיתים קרובות, כדי לאסוף מהשטיח לכלוכים קטנים כמו פירורי אוכל. זה יעזור לכם למנוע הצטברות של כמויות גדולות של לכלוך – כמו אבק, שיער ופירורי מזון – על השטיח.
3. נקו את השטיח על ידי השרייתו בחומר ניקוי מתאים, כדי להסיר כתמים, לכלוכים עקשניים וריחות לא נעימים. בשביל הסרת הכתמים, תוכלו להיעזר בנוזל לניקוי כלים, וכדי להעלים ריחות לא נעימים השתמשו בסודה לשתייה.

טיפים נוספים לשמירה על השטיחים 

והאם יש טיפים נוספים, או שקיימות עוד דרכים לשמירה על איכות השטיחים בביתנו? התשובה היא כן. ולהלן 4 אפשרויות שיכולות לעזור לכם בשמירה על איכותם ויופיים של השטיחים שלכם:
1. הרחיקו דברים שיכולים לגרום לכתם על השטיח, כמו מזון או שתייה.
2. אלפו את חיות המחמד שלכם לא לעשות צרכים בבית, או לפחות לא על השטיחים.
3. אל תלכו עם הנעליים בבית, או לפחות לא על השטיח.
4. הזמינו שירותי ניקוי שטיחים עד הבית לניקוי יסודי יותר של השטיח ולשם שמירה על איכותו לאורך זמן.

למה כדאי להזמין ניקוי שטיחים עד הבית

מעוניינים להבין למה בכל מקרה לא כדאי לכם לוותר על ניקוי שטיחים מקצועי?
ראשית, אם אינכם מומחים בניקוי שטיחים, סביר להניח שלא תדעו לבחור בשיטה ובחומרי הניקוי המתאימים בכל מצב, ולכן ישנו סיכוי שפעולותיכם רק יחמירו את מצב הכתמים.
שנית, הזמנת ניקוי שטיחים עד הבית מבית קרפט קלין מאפשרת לכם לחסוך המון זמן, מאמצים וכאב ראש על ביצוע התהליך בעצמכם.
ושלישית, כשאתם מזמינים ניקוי שטיחים מקצועי, אתם יכולים להיות בטוחים שיתבצע ניקוי איכותי ויסודי המתאים בדיוק לסוג השטיחים שלכם, תוך שימוש באמצעים ובציוד הדרושים והנכונים, שיש אותם רק לחברת ניקיון שטיחים מקצועית, כמו חברת קרפט קלין הנחשבת לחברה המובילה ביותר בישראל בתחום ניקוי השטיחים.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

חברת הדברה מקצועית

חברות הדברה נשכרות על ידי בעלי נכסים כדי לחסל מזיקים מבתים, בתי ספר, מבנים מסחריים ונכסים אחרים. טיפולי ההדברה הנפוצים ביותר כוללים שימוש בחומרי הדברה,