מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות

מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות משמשות בסוגים רבים ושונים של סביבות, כגון בתי חולים, בתי מגורים, משרדים ומבנים מסחריים אחרים. טיהור האוויר הוא חלק חשוב מאוד בשמירה על סביבה בריאה. טיהור אוויר מסיר מזהמים מהאוויר שעלולים להזיק לבריאות האנשים. ניתן להתקין מערכות טיהור הן לשימוש פנימי והן לשימוש חיצוני.

מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות משמשות לניקוי האוויר בבניין או בחדר

במאמר זה נחקור את הסוגים השונים של מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות הקיימות. מטהר אוויר לכל הבית מותקן בדרך כלל במרתף הבית, כך שהוא יכול לסנן את כל האוויר שמסתובב בבית. סוג זה של מערכת הוא בדרך כלל יקר יותר מסוגים אחרים, אך הוא גם יעיל יותר בסילוק מזהמים מהאוויר הפנימי. אף אלקטרוני הוא מכשיר שנועד לזהות ריחות. האף האלקטרוני פועל על ידי העברת גזים סביבתיים דרך חיישן המכיל שלושה סוגים של חיישנים: חיישני ריח, חיישנים כימיים ותרמיסטורים. חיישנים אלו מסוגלים לזהות ריחות שונים כגון עשן, דליפות גז, מזון מקולקל או בגדים עובשים; ניתן לזהות ריחות אלו בריכוזים נמוכים כמו חלק אחד לטריליון. מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות משמשות בתעשיות רבות ושונות. לדוגמה, בתי חולים משתמשים בהם כדי להסיר ריח של דם ונוזלי גוף אחרים. מערכות אלו משמשות גם בבתים להסרת ריחות לא נעימים. למשל, ריחות של חיות מחמד או ריחות בישול שנשארים לאחר בישול ארוחה. מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות הן מכשירים המשתמשים במגוון טכנולוגיות לשיפור איכות האוויר בחלל נתון. חלק מהטכנולוגיות המשמשות במערכות אלו כוללות מסנני פחם פעיל, מייננים, אור UV, מחוללי אוזון ומנקי אוויר אלקטרוניים. לטכנולוגיות אלו יש חוזקות וחולשות שונות. חלקם טובים יותר בהסרת סוגים מסוימים של מזהמים מאחרים. הכירו את mycleanair

מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות נחוצות עבור תעשיות רבות

הם משמשים בבתים, בתי חולים ומבנים אחרים כדי לשמור על סביבה נקייה ובריאה. הם משתמשים בתהליך הטבעי של קרצוף אוויר כדי להסיר מזהמים מהאוויר לפני שהוא מופץ בחזרה לחדר. תהליך זה יכול להתבצע באמצעות מגוון שיטות כגון יינון, פוטוקטליזה או חמצון. מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות משמשות בתעשיות רבות כדי להפחית את רמת המזהמים באוויר. תפקידן העיקרי של מערכות אלו הוא להסיר או לנטרל מזהמים מחלל נתון. ישנם שני סוגים של מערכות טיהור אוויר: פאזה גז ופאזה חלקיקית. מטהרי אוויר בשלבי גז מסירים מזהמים מהאוויר על ידי שימוש בכימיקלים לפירוק החלקיקים לחלקים קטנים יותר, אשר לאחר מכן מתיישבים על משטחים או מתחברים לחלקיקים אחרים. מערכות פאזות חלקיקיות משתמשות במסננים כדי ללכוד מזהמים לפני שהם נכנסים לאזור הנשימה. מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות נמצאות בשימוש נרחב בבתים, במשרדים ובחללים ציבוריים. הם נועדו להסיר אבק ואלרגנים מהאוויר. תפקידו העיקרי של מטהר אוויר הוא ללכוד חלקיקי אבק ואלרגנים אחרים שעלולים לגרום לבעיות בריאות כמו אסטמה או אלרגיות. זה גם מסיר ריחות מהאוויר על ידי שימוש במסנן פחם פעיל או מסנן HEPA שהוא סוג של מסנן עצירת חלקיקים בעל יעילות גבוהה. הסוג הפופולרי ביותר של מערכת פיזור ריחות הוא המיינן הפועל על ידי ייצור יונים שמתחברים למולקולות באוויר ומשנים את המטען שלהן. זה יוצר מטען שלילי על המולקולה שגורם לה להתפרק לחלקיקים קטנים יותר מה שהופך אותם קל יותר להסרה.

Office Cleaning Company
בלוג

הכל על חברת ניקיון משרדים: המדריך המלא

חברת ניקיון משרדים היא חברה שמתמחה בשירותי ניקיון מקצועיים למשרדים ולחללים מסחריים. היא מספקת שירותים מגוונים שכוללים ניקיון יומיומי, ניקיון מעמיק, ניקיון שאינו מזיק לסביבה ועוד. חברת ניקיון משרדים משרתת את גרמי המשרד, מאפשרת להם לרכז את תשומת הלב שלהם בעבודתם היומיומית ולא בתחזוקת הניקיון.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

Office Cleaning Company
בלוג

הכל על חברת ניקיון משרדים: המדריך המלא

חברת ניקיון משרדים היא חברה שמתמחה בשירותי ניקיון מקצועיים למשרדים ולחללים מסחריים. היא מספקת שירותים מגוונים שכוללים ניקיון יומיומי, ניקיון מעמיק, ניקיון שאינו מזיק לסביבה ועוד. חברת ניקיון משרדים משרתת את גרמי המשרד, מאפשרת להם לרכז את תשומת הלב שלהם בעבודתם היומיומית ולא בתחזוקת הניקיון.