ציפוי שיניים למינייט

ציפוי שיניים למינייט – הדרך לחיוך המושלם

ישנה שורה ארוכה של פגמים אשר עלולים לפגוע במראה האסתטי של השיניים (לפחות, על פי ראות עיניו של בעל השיניים) ובין היתר: רווחים גדולים בין השיניים, שיניים קדמיות שאינן זהות באורכן, שיניים קטנות מדי ובעיות נוספות. החדשות הטובות הן שאם בעבר, היה צורך לבצע טיפולים מורכבים של השחזת השיניים בכדי להשיג את התוצאות המבוקשות וכחלק מכך, גם להסתכן בהסבת נזק לעצב השן – מה שהיה מחייב טיפול שורש. כיום, ניתן לטפל בכל הבעיות אלו באמצעות ציפוי שיניים למינייט. ציפוי למינייט הינו ציפוי דק במיוחד, אותו מבצע רופא השיניים במרפאתו. הציפוי מיוצר מחרסינה ומודבק לשיניים תוך הקפדה על התאמה מלאה עבור המטופל והפגם הפרטני ממנו הוא סובל.

הטיפול שישיג את החיוך המשולם
רוב האנשים אשר פונים לרופא השיניים במטרה לבצע הליך של ציפוי שיניים למינייט, מגיעים למרפאה, במטרה לתקן תופעה כלשהי שעל פי ראות עיניהם היא מהווה כפגם אסתטי.
יחד עם זאת, לכל מטופל יש את הדרישות הפרטניות שלו, כמו גם את המטרות הספציפיות בגינן הוא מעוניין בהליך של ציפוי למינייט.
כחלק מכך, בטרם הטיפול, מומלץ לקבוע פגישת היכרות מקדימה עם רופא השיניים אשר יבצע את ההליך הטיפולי, לצורך תיאום ציפיות וקבלת פרטים רלוונטיים – פגישת הייעוץ תהווה הזדמנות לעלות נקודות חשובות ומשפיעות אודות הטיפול ובין היתר: קבלת החלטה לגבי כמות השיניים אותן יש לצפות, הבנה מקיפה של התהליך – בחלק מהמקרים נדרשת בנוסף לציפוי, גם פעולת השחזת השן, קבלת פרטים מדויקים לגבי עלויות הטיפול וקבלת תשובות על כל שאלה שיכולה לעלות בנוגע לאותו טיפול אשר כאמור, יוביל לחיוך מושלם.
הליך הטיפול כולל מספר שלבים ובין היתר: תכנון, הדמיה, הכנה של השן ולקיחת המידות וכמובן, שלב הדבקת הציפוי בפועל.

ציפוי שיניים קומפוזיט
מלבד ציפוי שיניים למינייט, ישנו גם סוגים נוספים של ציפויים המיועדים לשיניים, אחד מהסוגים הנוספים הוא ציפוי שיניים קומפוזיט.
נהוג לעשות שימוש באותו ציפוי לשיניים קומפוזיט, במגוון מקרים ובין היתר: תיקון של שיניים שבורות או שיניים חורקות, שינוי של צורת השן או של מנח השן, תיקון פגמים בצבע השיניים ועוד.. ההבדל בין ציפוי שינים למינייט לציפוי קומפוזיט, הוא בסוג החומר בו נעשה שימוש לצורך השגת המטרה. חשוב לציין שבין אם אתם מבצעים טיפול ציפוי שיניים למינייט ובין אם טיפול לציפוי השיניים באמצעות קומפוזיט, חשוב לבחור בצורה מוקפדת את רופא השיניים אשר יבצע את הטיפול – לצורך ביצוע הציפוי קיים צורך הן במיומנות ברמה גבוהה במיוחד ובמקצועיות של הרופא – רק רופא שיניים המתמחה בתחום יוכל לבצע הציפוי בצורה מדויקת ואסטטית והתוצאות תהיינה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

בחירת הרופא המטפל
ציפוי שיניים למינייט הוא טיפול אשר מצריך מומחיות, דיוק רב ורמה מקצועית גבוהה במיוחד ומהסיבה זאת, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותו
רופא שיניים תל אביב או בכל מקום אחר, אשר יבצע את הטיפול הספציפי הזה. רופא מקצועי ומנוסה, ידע לתכנן בצורה מוקפדת את הליך הטיפול ולדאוג שהתוצאות הסופיות יענו על כל הציפיות והדרישות של המטופל.
כאן חשוב לציין, שלא כל רופא שיניים מתמחה בביצוע טיפולי ציפוי שיניים ולכן, כאשר אתם בוחרים רופא שיניים תל אביבי, מומלץ כאמור, לשים דגש גם על הנושא של סוג הטיפולים אותם הוא מציע.
חשוב לזכור שציפוי שיניים אשר יתבצע ברמה גבוהה, ישיג תוצאות בעלות עמידות לאורך זמן ויאפשר למטופל ליהנות מהחיוך המושלם.

לפרטים נוספים על ציפוי לשיניים מסוגים שונים (למשל ציפוי למינייט) צלצלו למור השתלות שיניים.

3 מחשבות על “ציפוי שיניים למינייט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *