חברת קידום אתרים

לעיתים, מי שמסתכל על חברת קידום אתרים, נוטה לחשוב שמדובר בעבודה בה כל אחד עובד לעצמו, כל אחד אחראי על תחום מסוים ואיננו זקוק לעזרתם של אחרים. בין היתר, אנשים שמביטים על התחום מבחוץ נוטים לחשוב כך, מאחר וכל מקדם אתרים אחראי על קידום אתר מסוים, ולא תמיד יש קשר בין האתרים השונים.

אך זה לא נכון. חברת קידום אתרים ובפרט מקדמי אתרים בתוך החברות עצמן, עובדים בשיתוף פעולה מלא אחד עם השני. כל עובד בחברה אחראי על תחום מסוים, וכולם ביחד עובדים בשיתוף פעולה על מנת לקדם את האתרים שהחברה אחראית עליהם.

חברת קידום אתרים, כמו כל חברה אחרת היא סך כולל של פרטים אשר כל אחד מהם עובד על חלק מסוים במנוע, וביחד הם מצליחים לאפשר למכונה לעבוד בצורה נכונה ואפקטיבית. למשל, מקדם אתרים אחראי על כל מה שקשור לקידום האתר, בין עם זה החלפת קישורים ובין זה אופטימיזציה לאתר, עורך תוכן אחראי על כתיבת תכנים או עבודה מול כותבי תוכן חיצונים, מקדם ברשתות חברתיות אחראי על קידום בפייסבוק וברשתות אחרות, מתכנת ומעצב אחראים כל העניין הטכני ועוד.

מי שאחראי על קידום אתרים בפועל, לא רק עובד מול שאר העובדים בחברה, אלא הוא גם עובד מול גורמים חיצוניים, למשל, מקדמי אתרים אחרים עם זה לצורך יצירת שיתופי פעולה ועם זה להחלפת דעות וקבלת עזרה במידת הצורך.

לכאורה, חברת קידום אתרים היא חברה סגורה אך באופן אמיתי אף עובד בתחום של קידום אתרים לא יכול לעבוד מבלי להיות בקשר עם מקדמים אחרים, בארץ ובחו"ל. יתרה מזו, כל מקדם אתרים שמחשיב את עצמו, חייב להיות מעודכן בנעשה בתחום, לקרוא מאמרים מקצועיים, חדשות, להיכנס לפורומים, בלוגים, להיות חלק מקבוצות בפייסבוק ועוד. כל ניסיון להיות "זאב בודד" בתחום, מהר מאוד יגלה, שזה בלתי אפשרי וגם אם מנסים בשיטה זו, הרי שלאורך זמן זה לא יצליח. אף על פי שמדובר בתחום בו המקדם יושב מול המחשב לבדו, הוא לא יכול לעבוד לבד.

הצוות שלנו בחברת מדיה גרופ מוכיח זאת שוב ושוב. אנחנו מעסיקים צוות מקצועי ואיכותי שמתמחה בתחום של קידום אתרים, רגיל וממומן. הצוות שלנו עובד כמקשה אחת על כל אתר ואתר של הלקוחות שלנו, זאת בשביל לספק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שניתן. פנו אלינו עוד וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

מחשבה אחת על “חברת קידום אתרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *